Svátek má Hana

Představujeme Dana Čejku, kandidáta č. 8

Dnes se vám představí kandidát do zastupitelstva Dan Čejka

Dane, mohl by ses Úvalákům představit ?

Jsem charismatický, příjemný, vtipný a nekonfliktní. A teď trochu vážněji. Jsem rodilý Úvalák a v Úvalech jsem prožil většinu svého života. Úvaláci mne mohou znát z ranního klubu v Budce, z Orange a z fotbalového B- týmu SK Úvaly, ve kterém jsem dlouhá léta hrál. Kromě toho mám lešenářskou firmu, takže jsem se „podepsal“ na mnoha rekonstrukcích úvalských domů. Kromě lešenářské firmy jsem Úvalům přispěl třemi dětmi a jednou manželkou z Prahy - Pankrác.

Dan Čejka

Tak, to bylo poněkud odlehčené představení a mám teď na Tebe vážnější otázku. Co Tě přivedlo letos do sdružení Otevřené Úvaly ?

Přivedl mně tam Petr Borecký, který potřebuje pomoci s kandidátkou. Je to kamarád, tak jsem souhlasil. Ale líbí se mi i ta možnost, účastnit se dění města. Pozitivně mne překvapilo, že ve sdružení naše členská základna přímo ovlivňuje, jak hlasují a rozhodují zastupitelé za naše sdružení.

Pokud by Ti voliči dali důvěru a Ty ses stal zastupitelem, na co by ses chtěl orientovat?

Sport je oblastí, kterou považuji takříkajíc za svoji parketu. Kandiduji proto, že chci přispět ke zlepšování sportovního zázemí Úvaláků. Také bych chtěl svým angažmá přispět k tomu, aby se Úvaly rozvíjely dlouhodobě udržitelně ekonomicky, aby naše děti nenesly břímě našich dluhů. Rozhodně bych byl proti projektům, které by zbytečně zatěžovaly rozpočet města, jako je například nesmyslný projekt tzv. Bendlovy stezky. V tuto chvíli vidím mnoho jiných důležitějších projektů, které je potřeba v Úvalech realizovat, jako je například víceúčelová sportovní hala, první stupeň základní školy nebo městská knihovna s víceúčelovým sálem, který by mohl sloužit jako divadlo nebo kino.

Proč by podle Tebe měli Úvaláci volit Otevřené Úvaly?

Otevřené Úvaly mají zkušenosti ze zastupitelstva a stojí za nimi realizované projekty jak na úrovni města, tak na úrovni sdružení a jejich zástupci již prokázali, že jsou schopni administrovat dotačně náročné projekty. Kromě toho vždy vystupovali proti nesmyslně velkým developerským projektům, které vedou k neúměrnému růstu města a zátěži jeho infrastruktury.

Děkuji za rozhovor

rozhovor vedl Marek Mahdal


© BECC Design

TOPlist