Svátek má Hana

Ing. Richard Saidl

Richard Saidl
Narozen(a): 7. 01. 1969,
Vzdělání: ČVUT Praha
Stav: manželka Lucie, 2 děti - Matouš a Nela
Zaměstnání: OSVČ – projektový manažer
Bydliště: Kollárova 1261, Úvaly
E-mail: richard.saidl@otevreneuvaly.cz
Telefon: ---

Proč kandiduji na zastupitele města Úvaly ?

Podílel jsem se na založení sdružení Otevřené Úvaly před více než 8 lety právě s úmyslem vrátit městu malou část toho nepopsatelného a neuchopitelného, co investovalo do mne během mých školních a studentských let.

Jako asi každý, kdo se kdy angažoval v komunální nebo i „velké“ politice nebo měl něco do činění se státní správou, jsem zjistil, že není tak jednoduché uskutečnit projekty ať malé či větší.

Vždy mi byla blízká doprava a tak jsem byl po celou dobu členem dopravní komise. Příští čtyřleté období bude v tomto směru důležité, neboť bude dokončena rekonstrukce našeho nádraží a navazujících traťových úseků.

Na městu bude záviset, jak příjemné a funkční pro cestující budou navazující služby, ať již možnosti parkování, ale zejména přestupní terminál mezi vlakem a autobusy. Dopravní investice, které se, jak doufám, uskuteční v příštích 4 letech, budou vizitkou a vstupní bránou do Úval minimálně pro jednu generaci.

Nesmíme zapomínat ani na cyklisty, a proto bych se rád podílel na návrhu řešení, které umožní bezpečné uschování jízdních kol nejenom na nádraží, ale i na dalších frekventovaných místech v Úvalech.

Proto věřím, že voliči ocení svými hlasy nejen projekty uskutečněné pod „hlavičkou“ města Úvaly, ale i další drobné příspěvky k zlepšení našeho „místa pro život“, které naše sdružení realizuje po celou dobu své činnosti.

Co jsem napsal

chci vědět více informací 29. 03. 2017 Den Země na Klepci 2017

chci vědět více informací 29. 03. 2017 Stanovisko spolku Otevřené Úvaly k výpovědi koaliční smlouvy ze strany MO ČSSD Úvaly

chci vědět více informací 22. 12. 2016 PF 2017 vám přejí Otevřené Úvaly

chci vědět více informací 20. 06. 2016 Brigáda v "Lomu na Široké louce" na Slovanech + buřty

chci vědět více informací 22. 12. 2015 PF 2016 Otevřené Úvaly

Vypiš všechny články v této kategorii


© BECC Design

TOPlist